Underworld Vampires

Forum klanu Underworld Vampires

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-09-21 11:31:30

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Skład klanu

jestem tu drugi dzień ale już nawijam o co mi chodzi...
Gram na S8 również pod nickiem MorbidDeamon (dla ciekawskich proszę oceniać postać i klan IW) gdzie jestem liderem IW, odkąd dorwałam się do stołka moją ambicją stało się pullposition w rankingu wojennym, ze składu 18 członków zrobiłam skład wojenny 9 osobowy, przez sukcesywną eliminację "statystów" nabijających punkty przeciwnikom podczas wojen... dla mnie nie ilość lecz jakość, jeśli macie takowych statystów warto przesunąć ich do Akademii a w klanie głównym zostawić osoby aktywne i działać i piąć się do góry... Im mniej członków tym większe szanse na wygrywanie wojen. Brak wam dobrego taktyka? Już wam nie brak.... Proponuję od razu poczynić plany co do kolejności klanów z którymi sie otrzemy... co da obraz kogo należy usunąć przesunąć lub opieprzyć i dać szansę... Temat wart do oddania pod dyskusję.


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-09-21 17:20:12

rosomak2000

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 12
Punktów :   

Re: Skład klanu

Pomysl przedni, jestem z Tobą - zresztą widzę Cię na stanowisku Warlorda a może bardziej Warlady? w grupie Adminów w BF. Admina na forum już masz.

Offline

 

#3 2007-09-21 19:03:42

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Skład klanu

rosomak2000 napisał:

Pomysl przedni, jestem z Tobą - zresztą widzę Cię na stanowisku Warlorda a może bardziej Warlady? w grupie Adminów w BF. Admina na forum już masz.

hmmm to miłe.... he he chętnie przyjmę stołek choć uważam że Admin powinien być w klanie jeden ew. dwóch .... ale daj znać jak znudzi ci się lider


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#4 2007-09-25 09:15:34

kabi86

Administrator

6256666
Skąd: Bobersberg
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 67
Punktów :   

Re: Skład klanu

chyba ktoś nie zauważył że jeste, adminem i nie zmienił tego w tym forum ciekawe kto??/

prosze o jak najszybszą zmiane mojej rangi

Offline

 

#5 2007-09-25 14:45:27

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Skład klanu

kabi86 napisał:

chyba ktoś nie zauważył że jeste, adminem i nie zmienił tego w tym forum ciekawe kto??/

prosze o jak najszybszą zmiane mojej rangi

musi ja, bo wyznaję zasadę jeden admin i kilku modów, jeśli chcesz być głównym adminem forum ok, oddam rangę i zostanę zwykłym użytkownikiem, nie zależy mi na tym, ale dla porządku na forum powinien być 1 admin - takie moje zdanie.... reszta dyskusji na ten temat odsyłam do działu Forum/Admin forum


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#6 2007-10-09 22:22:36

kabi86

Administrator

6256666
Skąd: Bobersberg
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 67
Punktów :   

Re: Skład klanu

troche mnie to dziwi! bo niby miały być zachowane rangi z klanu a tak nie jest!!! Zasady Zobowiązują!!!!  hahhahahahahhaha

Offline

 

#7 2007-10-10 00:05:20

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Skład klanu

chodzi o admina forum? już to zmieniam


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#8 2007-10-10 21:57:26

kabi86

Administrator

6256666
Skąd: Bobersberg
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 67
Punktów :   

Re: Skład klanu

dzięki ale pisanie nowych postów nie jest zbyt łatwe i pewnie dlatego inni klanowicze mają to w szeroko rozumianym poważaniu

Offline

 

#9 2007-10-10 22:13:41

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Skład klanu

pisanie postów jest tak łatwe jak uprawianie seksu, wystarczy trochę poczytać okna


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#10 2007-10-11 21:04:19

kabi86

Administrator

6256666
Skąd: Bobersberg
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 67
Punktów :   

Re: Skład klanu

no ja nie wiem!! jak chce sie walic wszystko co sie rusza i nie ma futra na plecach to tak jest łatwe!!! ale jeżeli lubi się troszkę finezji w łóżku to sie nie zgadzam że seks jest łatwy!! a pomyślałaś pisząc to że nie wszyscy mają partnerów i nie wszyscy są aż tak śmiali żeby zaciągnąć pierwszą lepszą do łóżka!!! widzisz niewiasto seks nie jest taki łatwy!!! chyba że patrzymy na to ze strony kobiety!! kobiety mają z tym łatwiej gdyż najczęściej mają w tym ukryty jakiś cel i łatwiej jest jej zdeprawować jakiegoś prawiczka niż facetowi znaleźć dziewice!! i to chyba na tyle w tej kwestii

Offline

 

#11 2007-10-13 01:36:21

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Skład klanu

kabi86 napisał:

no ja nie wiem!! jak chce sie walic wszystko co sie rusza i nie ma futra na plecach to tak jest łatwe!!! ale jeżeli lubi się troszkę finezji w łóżku to sie nie zgadzam że seks jest łatwy!! a pomyślałaś pisząc to że nie wszyscy mają partnerów i nie wszyscy są aż tak śmiali żeby zaciągnąć pierwszą lepszą do łóżka!!! widzisz niewiasto seks nie jest taki łatwy!!! chyba że patrzymy na to ze strony kobiety!! kobiety mają z tym łatwiej gdyż najczęściej mają w tym ukryty jakiś cel i łatwiej jest jej zdeprawować jakiegoś prawiczka niż facetowi znaleźć dziewice!! i to chyba na tyle w tej kwestii

czemu od razu prawiczek i dziewica? I nadal się będę upierała że seks jest łatwy, chodzi mi o to że kiedy już do niego dojdzie, a co do finezji i oryginalności to też żaden problem, wystarczy chcieć i być dawcą nie biorcą w seksie. I to pewnie nie wszystko w tym temacie


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#12 2007-10-14 19:03:20

kabi86

Administrator

6256666
Skąd: Bobersberg
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 67
Punktów :   

Re: Skład klanu

to też zależy od tej drugiej osoby!!! czy przypadkiem nie boli głowka lub inna głupia wymówka albo że jest zmęczony to irytujące!! chociaż w twoim przypadku jest to łatwe MASZ MĘŻA!! a jeżeli chodzi o te dziewice i prawiczków to dziewice można znaleźć chyba tylko w zakonie(chociaż nie zawsze) albo w podstawówce(chociaż też nie zawsze) a prawiczka to i nawet w liceum można upolować!!!

Offline

 

#13 2007-10-14 23:47:06

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Skład klanu

hmmmm to fakt obecne kobiety są cholernie łatwe co jest przerażające....
btw, mam męża i co z tego? wciąż właśnie słyszę że go głowa boli lub jest zmęczony


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 
Nie umarło co spoczywać w uśpieniu wieki całe może A czasu upływ w końcu i śmierć nawet zmoże.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyspa-totalnej-porazki.pun.pl www.lenartsys.pun.pl www.razem.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl