Underworld Vampires

Forum klanu Underworld Vampires

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-23 20:14:06

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Przegięcia

Dostałam już pierwszą burę za to iż zrobiłam się jedynym administratorem forum, już to zmieniłam bo nie podobało się to więcej niż jednej osobie. Ale skoro ją dostałam to się trzeba nią pochwalić. Nie muszę być administratorem i na forum i w grze, nie zależy mi na rangach, zależy mi na wojnie, dobrym kontakcie klanu między sobą (bardzo przydatne tu są nr gg) i na jakimś życiu ogólnie online a nie off..... Domyślałam się że może się komuś nie spodobać że przyszłam i narzucam swoje zdanie, zmieniam i stawiam do góry nogami całą szatę forum, jak już wspomniałam w moim głównym klanie na S8 takie forum działa sprawnie i kontakt jest na bieżąco - nie używamy skrzynki w grze, tutaj zaś nie używacie niczego bo i po co?
BTW Endchaser - dzięki za uznanie )))


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-09-23 20:54:59

Endchaser

Dracula

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: Przegięcia

Ekhem, jak tu ludzie podnieśli głos, to ja mam nadzieję, że Ci ludzie będą brać czynny udział w działalności forum. Jak już pchacie się do władzy to... jakby przydałoby się coś zrobić. Z całym szacunkiem, ale władza ponosi za sobą pewne zobowiązania i odpowiedzialność. Mam więc wielką nadzieję, że pokażecie, iż zasługujecie na swoją rangę.

Offline

 

#3 2007-09-25 14:55:12

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Przegięcia

Myślę że trzeba jasno określić kto i co ma robić w klanie, a rangi adminów należy zlikwidować....
Oto moja propozycja:
Zostaje 1 lider Moonlight który sobie obierze 1 admina lub 2 (7 to przegięcie) nawet przy informowaniu nas o wojnie stwarza to pewne komiczne sytuacje
Jeśli chodzi o odznaczenie lub wyróżnienie klanowiczów dla podniesienia morali lider może to zrobić w różny sposób wedle uznania, ja bym przykładowo zarezerwowała na to istnięjącą range Dracula dla tych którzy coś dla klanu zrobili, a niedojdy które nic nie robią tylko trwają (już niedługo mam nadzieję) dostaną rangi Wampir.... po prostu. Drugim sposobem który mi przychodzi do głowy jest pisanie uznania przez lidera w temacie Pochwały dla członków klanu - jasno i rzeczowo, za co i dla kogo i każdy może sobie zajrzeć w każdej chwili i poczytać jak docenił go lider. to moje propozycje


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 
Nie umarło co spoczywać w uśpieniu wieki całe może A czasu upływ w końcu i śmierć nawet zmoże.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganmoc.pun.pl www.ninjanarutogra.pun.pl www.animalparty.pun.pl www.wizut.pun.pl www.crazypeopleintercorporate.pun.pl