Underworld Vampires

Forum klanu Underworld Vampires


#1 2007-09-25 14:49:51

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Admin Forum

Jak już ruszyła dyskusja o adminie proszę się tu wypowiedzieć na ten temat jak wg was ma to wyglądać. Czy ma być pińcet adminów tak jak w klanie czy jeden admin i moderatorzy odpowiednich tematów (odpowiedzialni za dane rzeczy w klanie)...

Ja widzę to tak:
1 admin kilku modów... Przykład: moderator działu wojny, to osoba odpowiedzialna za wojny wypowiadanie ich, negocjacje z wrogiem, podliczanie punktów, wklejanie raportów od osób nie mających konta na forum BF itd. wtedy on moderuje odpowiedni dział i dba o jego porządek i czytelność,
Kto jest chętny być wyłacznym administratorem forum proszę o propozycje, na razie jest ich 3, Ja, Moon i Rosiu, Rosiu nie gra więc jest adminem grzecznościowym przez to co zrobił i nikt mu tej rangi nie zabierze. Ale kto chce trzymać tu ład i porzadek, ma na to czas i chęci to mówić... Podobnie odsyłam do tematu Moderator


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 
Nie umarło co spoczywać w uśpieniu wieki całe może A czasu upływ w końcu i śmierć nawet zmoże.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komputerownik.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl www.petparty.pun.pl www.pokemonyworld.pun.pl www.undeadshadows.pun.pl