Underworld Vampires

Forum klanu Underworld Vampires


#1 2007-09-21 01:28:57

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Forum - wszystko odnośnie naszego forum

za co lubimy forum, co nam się nie podoba... czego brakuje.... za co lubimy/nie lubimy uzytkownikow czyli wszystko wszystko i wszystko odnośnie.

jak na razie to mnie wk.... że tu się nic nie dzieje.... a czego mi brakuje? trochę życia i rangi admina )))


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-09-21 11:21:20

Moonlight86

Administrator

5828151
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Forum - wszystko odnośnie naszego forum

Myslę że rangę admina da się Tobie załatwić... skonsultuję to z rosomakiem

Offline

 

#3 2007-09-21 11:22:33

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Forum - wszystko odnośnie naszego forum

Moonlight86 napisał:

Myslę że rangę admina da się Tobie załatwić... skonsultuję to z rosomakiem

i coool - czas rozbujać to forum
wszystkie sprawy wojenne powinny być omawiane tutaj, w działach wojennych w odpowiednich topicach... nooo i zgroza że dostęp do forum jest możliwy dla niezarejestrowanych użytkowników, wiedzą o nas wszystko i wszyscy... tak nie może być !!!!
By the way - kiedy jakaś wojna? czas przetrzepać komuś futra bo w rankingu wojennym stoimy marnie ((((

hmmm właśnie sprawdziłam i w chwili obecnej jest dostępny z zewnątrz tylko dziedziniec... więc już nie marudzę bo tak powinno być - zwracam honor

Ostatnio edytowany przez MorbidDeamon (2007-09-21 11:27:11)


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 
Nie umarło co spoczywać w uśpieniu wieki całe może A czasu upływ w końcu i śmierć nawet zmoże.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendarnishinobi.pun.pl www.hsp.pun.pl www.dr125.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.forumrozrywkowe.pun.pl